07.02.2019

Slow is a revolutionSLOW on revolutsioon, see on alternatiiv meie igapäevasele ja jätkuvale kiirustamisele.  Tasa on eestikeelses kasutuses saanud üheks aeglase (slow) liikumise sünonüümiks. Vastukaaluks kiirustamisele, kiirmeetodil elamisele ja toimetamisele on Slow life elustiil, mida iseloomustavad tasakaalustatus, täisväärtuslikkus ja terviklikkus.

Slow liikumist leidub erinevates eluvaldkondades: slow food, slow gardening, slow money, slow travel, slow fashion, slow parenting, slow sex …

Oma raamatus "Aeg. Aine, millest koosneb elu" arutleb Stefan Klein: Erinevalt üldlevinud arvamusest ei kannata me ümbritseva kiire tempo all. Pigem vaevab meid mulje, et me ei saa oma tempot ise määrata: me võime vaid kiiresti elada. Me oleme unustanud kuidas lülitada sisse madalam käik.Tasakaalustamiseks vajame aga rahulikumaid aegu. Pidev üliagarus röövib jõudu, teeb võimatuks sügavama järelemõtlemise ja lõhub inimesuhteid.

KOOLITUSE VORM JA SISU:

Koolitus kestab 4 ak tundi (10.00 - 13.30)
Koolituse päev 07. veebruar 2019
Osalejate arv 8-15

Toimumiskoht: Tallinn

Osalustasu: 149€ + km

Registreeri e-maili teel: info@meeskonnakoolitus.ee

MILLEKS SEE KOOLITUS HEA ON?

Kui Sa oled käinud erinevatel ajajuhtimise koolitustel ja tundub, et need tehnikad ei ole Sinu jaoks eriti efektiivsed - saad teada, kuidas aega enda kasuks pöörata.

Kui Sulle tundub, et multitasking ajab sõna otses mõttes "juhtmed kokku" - saad teada, mida teha ja kuidas keskendunda ühele ülesandele kõigi maailma kiirete keskel.

Kui Sulle tundub, et kogu aeg on kiire ja on raske leida aega enda arendamiseks ja veelgi vähem lihtsalt olemiseks. Kiire on enamasti millegi välise tõttu - tähtaeg, kell. See väline ajapiitsutaja on Kronos. Meie sisemine aeg - tempo, rütm avaldub siis kui välist survet ei ole. Seda aega haldab Kairos. Need kaks kipuvad olema tülis. Kui mõtleme võimaluse peale "võtta aega endale", siis mõtleme eelkõige seda sisemist, endale omast tempot ja rütmi, mis ei sõltu välisest survest.

Jõulueelses oravarattas aitab pidurid peale panna ja hetke ilu näha: Arno Baltin

arno sPsühholoogi ja õpetaja diplom Tartu Ülikoolist (1984). Huvitavad on ametitegevuses vajalikud suhtlus- ja toimetulekuoskused: läbirääkimised, kuulamine ja intervjueerimine, probleemilahendamine suurtes ja väikestes rühmades, ajajuhtimine, teadmiste ja protsesside visualiseerimine. Tõlkinud ja toimetanud läbirääkimiste alast oskusteavet: „Läbirääkimiste põhitõed.” „Meisterläbirääkija”, avaldanud teemakohaseid artikleid. Saanud väljaõppe lepitamise, intervjueerimise, rühmatöö ja psühholoogilise nõustamise alal. Teinud koostööd mitme koolitusfirmaga (Ariko, Fontes, Äripäev) ja töötanud õppejõuna Eesti ülikoolides (TÜ, EBS, TLÜ).